Marketing Manager

Forint
havi bér
Pest megye
Budapest, V. kerület
Marketing / Média
Beosztott
Teljes munkaidő
Ügyfelünk egy eddig csak kis méretben létező technológiát tett ipari körülmények között is alkalmazhatóvá: a megoldással a gyógyszerek hatóanyagának tisztítása során rendkívüli hatékonyságnövekedést és tisztaságjavulást tesz lehetővé. Csapatuk bővítése céljából Marketing Manager munkatársat keresünk.
Event management:
- A munkáltató nemzetközi kiállításokon való részvételének , road-show-knak a szervezése, illetve aktív közreműködés az események során.
Corporate Identity:
- A vállalat marketing tevékenységének tervezése és teljes körű menedzselése, kampányok tervezése és kivitelezése.
- Munkáltatói arculat teljes körű menedzsmentje.
- Marketing és arculati anyagok gyártása.
- Kiadványok, katalógusok, vállalati dokumentumok előkészítésében, tervezésében, frissítésében való részvétel.
Digitális marketing:
- A munkáltató digitális platformokon való megjelenésének teljes körű menedzsmentje.
- Online és ATL marketing folyamatok tervezése, kidolgozása és megvalósítása
- Online tartalmak rendszeres frissítése, szerkesztése (szöveges, képi és videó tartalmak létrehozása, sajtóközlemények, hírgenerálás, ezek ütemezése)
- Optimalizálás Facebook-on, YouTube-on, blogokon és egyéb social networking csatornákon
- A munkáltató honlapjának fejlesztésében való aktív részvétel, tervezés és frissítés.
- Google és PPC kampányok tervezése, Google Analytics kezelése.
- Vállalati felületek SEO optimalizálása.
Marketingkutatás:
- A marketing stratégiának megfelelő marketing kutatások tervezése, koordinálása és kivitelezése
Marketing Adminisztráció:
- Marketing tevékenységek pénzügyi adminisztrációja Navision rendszerben.
- Éves marketingtervek létrehozása
- Együttműködés szakalvállalkozókkal, a kiszervezett feladatok teljes körű felügyelete
(grafikus, nyomda, programozó stb.)
- Aktivitások tervezése
- Marketinganyagok, honlapok kidolgozása
- Szakirányú felsőfokú végzettség
- 3-5 éves szakmai tapasztalat a pharma / étrend-kiegészítő / kozmetikumok terén marketing menedzserként vagy márkamenedzserként
- Közösségi média lehető legtöbb csatornájának használatában szerzett tapasztalat
- Felelősségteljes, önálló munkavégzés és képesség több feladat egyidejű menedzselésére
- Kreatív, marketing szemléletmód
- Kiemelkedő problémamegoldó és kommunikációs készség
- Folyékony, tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Magabiztos MS Office használat,
- Jó kommunikációs és fogalmazókészség,
- Csapatjátékos, nyitott,
- Lelkesítő személyiség, gyors, pontos, precíz munkavégzés.
- Versenyképes juttatási csomag
- Cafetéria csomag és munkába járás támogatása
- Hosszú távú munkalehetőség, szakmai fejlődés biztosításával
- Kihívásokkal teli pozíció
- Multinacionális munkakörnyezet
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését keresse fel kollégánkat:
Mózes Zsófia
+36 30 905 7307
zsofia.mozes@experis.hu
10716
Manpower Bp - Capital Square