Pénzügyi asszisztens

Forint
havi bér
Pest megye
Budapest, X. kerület
Adminisztráció / Irodai munka,Pénzügy / Számvitel
Pályakezdő,Beosztott
Teljes munkaidő
Vízautomatákkal foglalkozó, nemzetközileg elismert partnercégünk megbízásából keresünk csapatukba Pénzügyi asszisztens kollégát.
• Pénzügyi adminisztrációs feladatok ellátása
• Számlázás, vevő folyószámla karbantartása
• Folyamatos kapcsolattartás, egyenleg egyeztetés a meglévő vevőkkel,
• Követelésbehajtás, illetve ezzel kapcsolatos kapcsolattartás ügyvédi irodával
• Banki tranzakciók könyvelése
• Pénzügyi dokumentáció iktatása, posta kezelése, iratrendezés és archiválás
• Egyeztetések, statisztikák, riportok készítése
• Egyéb a pénzügyi részleg munkáját támogató adminisztrációs feladatok
• Középfokú pénzügyi-számviteli végzettség vagy hasonló munkakörben szerzett minimális tapasztalat
• Megbízható, önálló, pontos munkavégzés
• Haladó Office (Excel, Word) ismeretek
• Irodai munkakör
• Multinacionális munkakörnyezet
• Támogató közeg
• Határozott idejű munkaszerződés
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését keresse fel kollégánkat:
Mózes Zsófia
+36 30 905 7307
zsofia.mozes@experis.hu
10714
Manpower Bp - Capital Square